Ułatwienia dostępu

Legimi FB     Jak otrzymać kod?

 Możliwość otrzymania kodu mają wyłącznie Czytelnicy, którzy ukończyli 13. rok życia, posiadający ważną kartę bibliotecznąoraz mający uregulowane należności i zobowiązania wobec Gminnej Biblioteki Publicznej w Tychowie. Konta założone internetowo przez katalog OPAC i niepotwierdzone przez bibliotekarza nie kwalifikują się do wydania kodu.

Na początku miesiąca przyjdź do  bibliotekii odbierz darmowy, miesięczny kod dostępu. Pamiętaj, kod musi być aktywowany w miesiącu, w którym  został pobrany, w przeciwnym wypadku – wygasa.

Ważne: liczba kodów w miesiącu jest ograniczona.Decyduje kolejność zgłoszeń z zachowaniem zasady, że jeden kod dostępu wydawany jest osobie zgłaszającej się osobiście po jego odbiór. Dlatego sugerujemy odebranie kodu pierwszego dnia roboczego miesiąca.

Jeżeli pierwszy dzień miesiąca wypada w sobotę lub niedzielę, to kody wydawane są w najbliższy poniedziałek.

 Zgodnie z Regulaminem Biblioteki, każdy Czytelnik może otrzymać tylko 1 kod w miesiącu.

 Biblioteka zastrzega sobie prawo do odmowy wydania bezpłatnego kodu dostępu do platformy e-booków Użytkownikowi w przypadku, gdy dwukrotnie, w okresie ostatnich 3 miesięcy stwierdzono brak aktywacji udostępnionych mu kodów.

  Biblioteka nie daje gwarancji, że ci sami Czytelnicy będą co miesiąc otrzymywać kolejne kody Legimi.

    

Jak aktywować kod?

  •   Załóż konto w serwisie Legimi na stronie legimi.pl.
  •   Wpisz otrzymany kod dostępu na stronie https://www.legimi.pl/zachodniopomorskie/
  •   Pobierz darmową aplikację Legimi na swoje urządzenie, zaloguj się i czytaj bez ograniczeń! Otrzymujesz dostęp do pakietu bibliotecznego e-booków i audiobooków w aplikacjach Legimi na okres jednego miesiąca od daty aktywowania kodu. Po kod na następny miesiąc zgłoś się do biblioteki.
  • Możesz czytać na 2 wybranych przez siebie urządzeniach: tablet, smartfon, czytnik, komputer. Nie ma możliwości posiadania jednego aktywnego konta na dwóch czytnikach e-booków.Z kodów można korzystać na czytnikach  Kindla.