01Gry planszowe wspomagają rozwój intelektualny, uczą poprzez zabawę sztuki wygrywania i przegrywania. Przekonali się o tym miłośnicy gier planszowych, którzy uczestniczyli w piątkowy poranek, w spotkaniu zorganizowanym w Gminnej Bibliotece Publicznej w Tychowie. Ponieważ na imprezie pojawili się nie tylko prawdziwi znawcy gier, ale także osoby dopiero zaczynające swoją przygodę z planszówkami, towarzystwa oraz wsparcia przy zrozumieniu, czasem bardzo skomplikowanych, instrukcji dostarczył im animator i pasjonat gier planszowych. Uczestnicy mieli okazję skorzystać z niezliczonych ilości planszówek oraz dowiedzieć się jak się w nie gra. Mnóstwo uśmiechu i emocji związanych zarówno z wygranymi jak i przegranymi rozgrywkami – to tylko krótki opis piątkowego poranka w bibliotece. A teraz w ramach przypomnienia, zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.